Ana sayfa

Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd.

şirket Profili

Pekin Exiviaparts Otomobil parçaları Co, Ltd   Mayıs 2010'da kuruldu. Araç parçaları işine girmeye karar verdiğimizde, hedefimiz en gelişmiş üretim tekniklerini, en iyi parça geliştirme ve pazarlama / satış uzmanlarını EXIVIA Parts markası altında bir araya getirmekti.

İlk fikrimizden nihai ürüne kadar, sizinle paylaşmak istediğimiz uzun bir süreç. EXIVIA Parts'a güvenmenizi dileriz!

Pazarlama elemanlarımız otomotiv endüstrisi hakkında derinlemesine bilgi sahibidir. Trendleri takip ediyorlar ve farklı üreticilerin tüm popüler araç modellerini takip ediyorlar. Uzmanlaştığımız parçaların çoğunun ortak teknolojileri olduğundan, yedek parça oluşturmamız oldukça kolaydır. Gerekli tüm bilgiler daha sonra ekibimizin yedek parça için ayrıntılı ürün planları ve takım planları oluşturacağı Mühendislik Departmanına dağıtılır.

Taşıt parçalarının üretimi, oldukça sofistike araçlar gerektirir. Farklı malzemeler birkaç araç gerektirecektir. Takım işlemi biraz zaman alacaktır ve ancak sayısız testten sonra nihayet onaylanan ve Üretim Departmanına verilen takımlardır.

Ürünlerimiz; arka aks mili, motor silindir kafası, silindir kovanı, motor pistonu, motor bloğu, otomatik motor krank mili, buji, marş motoru, alternatör jeneratörü, yağ perdesi, hava filtresi, araba lambası, tekerlek parçaları, motor parçaları ve motor parçalarıdır. yakında.

Üretim Departmanımız her ürünün üretim planlamasını ve zamanlamasını dikkatlice takip eder. Her ürün 50'den fazla farklı parça / montaj içerebilir. Tüm ürünlerimizin montajının zamanında olmasını sağlamak için tüm farklı parçaların üretim programını takip edecek uzman personel düzenlenmiştir.

Tüm parçalar hazırlandıktan sonra, son montaj hattından geçerler ve tüm dünyaya paketlenip gönderilmeden önce dikkatlice kontrol edilirler.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Firmamız yaklaşık 20 years.For oto motor parça ürünleri meşgul, biz oto motor parçaları var. pistonlu silindir gömleği, silindir manşonları, otomatik enjine bloğu, oto bujisi, marş motoru ve tüm motor onarım parçaları için ev motoru, forklift motoru, ekskavatör motoru, ağır kamyon motoru ve diğer pek çok dizel motor modeline sahibiz , Toyota, Nissan, Mazda, Isuzu, Mitsubishi, Citroen, Yanmar, Komatsu, Kubota, Kedi, Adam, Perkins, Benz, Renault / RVI, Fiat / Iveco, Deutz, Detroit, Faw ve benzeri gibi.

Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd. Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd. Beijing Exiviaparts Auto parts Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Markalar : Exiviaparts

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5,000,000-20,000,000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%